Pradžia Langai Standaritinės spalvos langai
Plastikiniai langai PDF Spausdinti Email

Verta keisti senus langus plastikiniais

Seni Jūsų langai atneša didelių energijos, o tuo pačiu ir finansinių nuostolių. Jūs galite sutaupyti net iki 30% energijos išlaidų, jei pasirinksite UAB „Golgonda“ siūlomus plastikinius langus.

UAB „Golgonda“ prekiauja ir montuoja šių firminių ženklų plastikinius langus:

Triukšmas - susargdina


Rami gyvensena yra svarbi mūsų gyvenimo kokybės dalis. Tačiau daugelis kasdienių aplinkos faktorių gali žymiai pakenkti šiam standartui. Beveik 70% žmonių, gyvenančių pramoninėse šalyse tvirtina, kad labiausiai erzina gatvės eismo triukšmas. Lėtinis triukšmo poveikis susargdina ir tai galima išmatuoti, nes pirmoji psichikos reakcija pasireiškia nuo 30 dB (prilygsta šnabždesiui). Daug stipriau reaguojama į 65 dB. Toks triukšmas prilygsta gatvės keliamam šurmuliui ir sukelia padidėjusį kraujospūdį bei dažnina širdies pulsą. Esminis sprendimas - tinkami langai.

Paprastai langai yra ploniausia fasado sienų dalis, tačiau pasirinkus tinkamus langus, galima ne tik žymiai sumažinti iš lauko sklindantį nepageidaujamą triukšmą, bet ir visiškai jį pašalinti. Svarbūs faktoriai, turintys poveikio garso pralaidumui - tinkamas stiklų ir rėmų pasirinkimas bei teisingas langų sumontavimas. UAB „Golgonda“ specialistai su malonumu padės jums išsirinkti kokybišką produktą bei profesionaliai pakeis senus langus naujais.Šešių kamerų langas - geriausias pasirinkimas

langas.png

UAB „Golgonda“ siūlo už patrauklią kainą įsigyti „Aluplast“ plastikinius langus. Šis langas itin taupo energiją, yra labai tvirtas, patrauklaus dizaino, optimaliai saugo nuo triukšmo, skersvėjo ir drėgmės. Dėl didesnio lango rėmų gylio būsimi įsilaužėliai sunkiau pasieks apkaustus! Šio lango privalumai:
vokiškas „Aluplast“ 6 kamerų, 82 mm storio plastikinis profilis;
varstymo furnitūra, pasižyminti švelniu varstymu ir turinti 3 papildomas mikroventiliacijos pozicijas;
standartinis stiklo paketas su 1-2 selektyviniais stiklais, sulaikančiais apie 40% šilumos. Rekomenduojamas stiklo paketo storis: 48 mm.;
tvirtesnė 2 mm plieno armatūra;
trijų sandarinimo plokštumų sistema, sauganti nuo garso, skersvėjo ir drėgmės.